Opis
Dwurzędowy magazynek do pistoletu Glock 19 w kalibrze 9×19 mm Luger/Parabellum od firmy DLG Tactical. Magazynek może pomieścić 15 naboi i posiada okienka z lewej oraz prawej strony korpusu. Z lewej pokazuje liczby nieparzyste od 5 do 15, a od prawej od 4 do 14. Wewnątrz polimerowej konstrukcji znajduje się stalowa sprężyna rozłożona na całej powierzchni stopki oraz podajnika.
Magazynek stworzono na wzór fabrycznego, dzięki czemu można go przenosić w szerokiej gamie dostępnych na rynku ładownic na magazynki pistolowe. Wymiary magazynka są ściśle dopasowane do gniazda magazynka, co poprawia niezawodność i komfort obsługi pistoletu. Sztywna sprężyna prowadząca czarny podajnik została rozłożona równomiernie po jego powierzchni co minimalizuje przechyły.
Cechy:
- Magazynek do pistoletu Glock 19 o pojemności 15 naboi w kalibrze 9×19 Para
- Dwurzędowa konstrukcja z polimeru ze stalową sprężyną
- Posiada okienka do sprawdzenia stanu amunicji z lewej i prawej strony korpusu magazynka
- Z lewej strony liczby nieparzyste od 5 do 15
- Z prawej strony liczby parzyste od 4 do 14
- Czarny podajnik amunicji
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Kompatybilność | Glock 19 |
| Pojemność magazynka | 15 naboi |
| Wymiary magazynka | 107 x 40 x 29 mm |
| Materiał | PolimerMetal |
| Waga | 40 g |
| Kolor podajnika | Czarny |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,08 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |













