Opis
Polimerowa szyna Picatinny o długości 3 slotów mocowana na M-LOK za pomocą dwóch śrub od firmy DLG Tactical. Umożliwia montaż akcesoriów w standardzie Picatinny bez natywnego systemu M-LOK takich jak laserowe wskaźniki celu bądź latarki taktyczne. Dzięki wykonaniu z tłoczonego polimeru krawędzie są gładko wykończonego bez kantów.
Cechy:
- Polimerowa szyna Picatinny montowana w standardzie M-LOK
- Mocowanie na dwie śruby
- Wersja 3-slotowa
- Pozwala rozbudować opcje montażu na łożu
- Niski profil szyny
- Pojedynczy element wykonany z tłoczonego polimeru
- Gładkie krawędzie
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Montaż | M-LOK® |
| Kompatybilność | PicatinnyMIL-STD-1913 |
| Wymiary | 39,5 x 21,2 x 9,8 mm |
| Materiał | Polimer |
| Waga | 5 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,02 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania












