Opis
Prosty chwyt przedni stworzony do szybkiego montażu i demontażu na szynie Picatinny od firmy DLG Tactical. Cylindryczna konstrukcja posiada serię poprzecznych żłobień wzdłuż osi chwytu, zwiększających powierzchnie chwytu. Montaż w systemie Picatinny oparty został o mechanizm Clip-On, w którym należy zwolnić blokadę przyciskiem i zatrzasnąć mocowanie na szynie.
Cechy:
- Chwyt przedni z montażem zatrzaskowym na szynę Picatinny
- Prosta konstrukcja z szybkim montażem
- Blokada montażu w formie przycisku z ryflowaniem
- Wykonany z lekkiego polimeru
- Poprzeczne żłobienia wzdłuż osi chwytu
- Ułatwia dociśnięcie broni do ramienia
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Montaż | Picatinny |
| Mocowanie | Zatrzask z blokadą(Clip-On) |
| Wymiary | 114 x 73 x 29 mm |
| Materiał | Polimer |
| Waga | 56 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania













