Opis
Jednorzędowy magazynek do strzelby Saiga 12 w kalibrze 12 GA od firmy DLG Tactical. Magazynek może pomieścić 5 naboi o długości łuski 70 mm. Wewnątrz polimerowej konstrukcji znajduje się stalowa sprężyna rozłożona na całej powierzchni stopki oraz podajnika. Magazynek przypomina kształtem i wymiarem te z rodziny AK, co oznacza, że będzie pasował do większości dostępnych na rynku ładownic na magazynki AK.
Wymiary magazynka są ściśle dopasowane do gniazda magazynka, co poprawia niezawodność i komfort obsługi broni. Sztywna sprężyna prowadząca czarny podajnik została rozłożona równomiernie po jego powierzchni co minimalizuje przechyły. Wytłoczenia na całej powierzchni magazynka zwiększają jego powierzchnie chwytu oraz wytrzymałość na uderzenie lub upadki.
Cechy:
- Magazynek do strzelby Saiga 12 o pojemności 5 naboi w kalibrze 12 GA
- Kompatybilna z nabojami 12 GA o długości łuski 70 mm
- Jednorzędowa konstrukcja z polimeru ze stalową sprężyną
- Stalowa sprężyna równiemiernie rozłożona na powierzchni podajnika amunicji
- Wytłoczenia na całej powierzchni magazynka poprawiające chwyt oraz wytrzymałość
- Czarny podajnik amunicji
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Kompatybilność | Saiga 12 |
| Długość łuski | 70 mm |
| Pojemność magazynka | 5 naboi |
| Wymiary magazynka | 141 x 88 x 34 mm |
| Materiał | PolimerMetal |
| Waga | 162 g |
| Kolor podajnika | Czarny |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,23 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |

