Wysyłka: do 2 dni roboczych
Koszt wysyłki: 9,90 zł
Order in the next for
57,50 zł
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Nie martw się! Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy będzie ponownie dostępny.
Opis
Prosty chwyt przedni stworzony do stabilnego montażu na szynie Picatinny od firmy DLG Tactical. Cylindryczna konstrukcja posiada serię poprzecznych żłobień wzdłuż osi chwytu, zwiększających powierzchnie chwytu. Montaż w systemie Picatinny oparty został o mechanizm Screw-On, w którym pojedyncza śruba Torx osadzona pomiędzy zębami szyny dociska szczęki mocowania do niej.
Cechy:
- Chwyt przedni z mocowaniem na jedną śrubę Torx na szynę Picatinny
- Prosta konstrukcja z łatwym montażem
- Szczęki dociskane śrubą do szyny
- Wykonany z lekkiego polimeru
- Poprzeczne żłobienia wzdłuż osi chwytu
- Ułatwia dociśnięcie broni do ramienia
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Montaż | Picatinny |
| Mocowanie | Śruba Torx(Screw-On) |
| Wymiary | 114 x 46 x 36 mm |
| Materiał | Polimer |
| Waga | 70 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania













