Opis
Zestaw akcesoriów do strzelby Remington 870. Zawiera cztery – chwyt pistoletowy, składany adapter kolby, kolbę teleskopową z adapterem w standardzie Mil-Spec oraz wkładkę montażową zastępującą kolbę. Wszystkie części są ze sobą kompatybilne i pozwalają na dostosowanie ergonomii strzelby do potrzeb użytkownika.
Chwyt pistoletowy DLG-108 jest montowany na strzelbie i posiada gniazdo, które stanowi łącznik dla pozostałych części zestawu. Chwyt ma ergonomiczny kształt i fakturowaną powierzchnię, co ułatwia stabilizację dłoni i zapewnia lepszą pozycję palca względem języka spustowego. W chwycie znajduje się szczelny schowek na drobne przedmioty oraz gniazda QD do montażu zawieszenia taktycznego.
W gnieździe chwytu można umieścić kolbę teleskopową lub adapter DLG-076 z możliwością składania kolby na prawą stronę. Zarówno adapter, jak i kolba są stabilizowane w gniazdach za pomocą śruby imbusowej. Teleskopowa kolba w standardzie Mil-Spec DLG-056 jest wysuwana na pięciu poziomach długości, posiada regulowaną bakę policzkową i gumową stopkę. Dziewięć poziomów wysokości baki policzkowej pozwala na dostosowanie ergonomii kolby do konfiguracji akcesoriów optycznych.
Wkładka montażowa pozwala na skrócenie tylnej części strzelby, by ułatwić jej transport i przechowywanie. Element również jest stabilizowany w chwycie za pomocą śruby. Dodatkowo posiada otwór do montażu zawieszenia taktycznego. Do zestawu dołączone są części potrzebne do montażu chwytu, umieszczone w schowku.
Cechy:
- Zestaw czterech elementów do strzelby Remington 870
- Ergonomiczny chwyt pistoletowy z antypoślizgową fakturą
- Gniazda QD do montażu zawieszenia taktycznego
- Składany adapter kolby
- Kolba teleskopowa z regulacją na pięciu poziomach długości
- Regulowana na dziewięciu poziomach wysokości baka policzkowa
- Wkładka montażowa do skrócenia tylnej części broni
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Kompatybilność | Remington 870 |
| Materiał | Polimer |
| Wymiary chwytu pistoletowego | 159 x 90 x 38 mm |
| Waga chwytu pistoletowego | 195 g |
| Wymiary adaptera kolby | 54 x 50 x 88 mm |
| Waga adaptera kolby | 112 g |
| Wymiary kolby | 205 x 130 x 48 mm |
| Waga kolby | 298 g |
| Wymiary wkładki | 60 x 50 x 28 mm |
| Waga wkładki | 30 g |
| Wymiary całego zestawu | 281 x 159 x 50 mm |
| Waga całego zestawu | 905 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |














