Opis
Ucho do wpięcia zawieszenia taktycznego montowane w gnieździe QD od firmy DLG Tactical. System QD Quick Detach pozwala na szybkie wpięcie i wypięcie ucha z gniazda, które wymaga jedynie wciśnięcia wypukłego przycisku. Ucho wykonano ze stali oksydowanej na czarno. Po wpięciu w gniazdu w zależności od jego parametrów technicznych ucho można obracać w zakresie 360° i wychyle 180°, nawet pod obciążeniem broni. Szlufka mocowania jest kompatybilna z paskami o szerokości do 30 mm.
Cechy:
- Ucho do zawieszenia taktycznego Sling Swivel
- Pasuje do standardowych gniazd montażowych systemu QD Quick Detach
- Blokada zwalniana poprzez wciśnięcie wypukłego przycisku
- Wykonany ze stali oksydowanej na czarno
- Kompatybilny z paskami zawieszenia o szerokości do 30 mm
- Posiada możliwość obrotu w gnieździe QD w zakresie 360° i wychyłu 180°
- Ucho pozostaje ruchome nawet pod obciążeniem broni
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Montaż | QD |
| Możliwy zakres obrotu | 360° |
| Możliwy zakres wychyłu | 180° |
| Maksymalna szerokość paska | 30 mm |
| Wymiary | 43 x 30 x 14 mm |
| Materiał | Stal |
| Waga | 21 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,05 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania









