1710,00 zł
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Nie martw się! Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy będzie ponownie dostępny.
Opis
Kolimator Pryzmatyczny Burris AR-1X (CQB) z Siatką Ballistic CQ 1X
Taktyczny celownik pryzmatyczny Burris AR-1X zaprojektowany do błyskawicznego naprowadzania broni na cel na krótkich dystansach (CQB). Oferuje prawdziwe powiększenie 1x do strzelania z obu otwartymi oczami. Tym, co go wyróżnia na tle zwykłych kolimatorów (red dot), jest wytrawiona na szkle siatka Ballistic CQ 1X. Działa ona idealnie nawet w przypadku całkowitego rozładowania baterii i nie rozmywa się u strzelców z astygmatyzmem.
Innowacja i Niezawodność
Siatka Wytrawiona w Szkle
Jeśli bateria (AA) padnie, masz do dyspozycji całkowicie czarną, wyraźną siatkę celowniczą. W nocy i w dynamice włączasz podświetlenie w kolorze czerwonym lub zielonym.
Idealny dla Astygmatyków
Z racji budowy pryzmatycznej (Prism Sight), kolimator ten stanowi doskonałą alternatywę dla osób, u których standardowa kropka z lasera mocno gwiazdkuje (rozmazuje się).
System Ballistic CQ 1X
Powiększony, zewnętrzny okrąg pozwala rzucić wzrok w środek na bliskich celach, natomiast delikatne, wewnętrzne kropki pomagają wprowadzać poprawki balistyczne (drop) pod kaliber 5.56/.223.
Standardowa Bateria AA
Zasilanie najbardziej powszechną baterią świata – pojedynczym paluszkiem (AA). To gwarancja do 5000 godzin ciągłego podświetlenia w najcięższych warunkach bojowych.
Siatka Celownicza
Specyfikacja Techniczna
| Typ celownika: | Kolimator pryzmatyczny (Prism Sight) |
| Powiększenie / Obiektyw: | 1x / 20 mm |
| Siatka celownicza: | Ballistic CQ 1X (czerwone / zielone podświetlenie + czarne bez prądu) |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (do 5000h) |
| Odstęp od oka: | ok. 6.8 cm do 8.9 cm |
| Waga i Długość: | 374 g / 102 mm |
| Montaż: | Zintegrowany (wysoki) na szynę Picatinny |

LifeGun.pl
Autoryzowany Dystrybutor
Sklep LifeGun.pl to pewny dystrybutor marki Burris. Zyskujesz pewność legalnego pochodzenia sprzętu oraz dożywotnią gwarancję Forever Warranty™.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 g |
|---|
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |

















