1899,00 zł
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Nie martw się! Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy będzie ponownie dostępny.
Opis
Kolimator Pryzmatyczny Burris AR-332 (3×32) z siatką Ballistic CQ
Celownik Burris AR-332 to legendarny sprzęt taktyczny, który szturmem zdobył uznanie w służbach mundurowych i strzelectwie sportowym. Oferuje uniwersalne 3-krotne powiększenie sprzężone z innowacyjną siatką Ballistic CQ™ wygrawerowaną na szkle. Jest to niezawodna optyka sprawdzająca się świetnie w konfiguracji z platformą AR-15. Gwarantuje błyskawiczne “łapanie” punktu na krótkich zasięgach i dokładne poprawki balistyczne aż do 500 metrów.
Innowacja i Niezawodność
Siatka wytrawiona na szkle
Nawet przy całkowicie wyczerpanej baterii czarna siatka pozostaje w 100% widoczna i zdatna do walki. Po włączeniu podświetlenia, masz do wyboru tryb czerwony i zielony.
Powiększenie 3x
Idealny środek między dynamiką (szybkie namierzanie okręgiem) a precyzją przy strzałach na kilkaset metrów z wykorzystaniem znaczników balistycznych.
Dodatkowe szyny montażowe
AR-332 jest wyposażony we własny montaż Picatinny i aż trzy dodatkowe szyny na obudowie (np. do zamontowania latarki, lasera lub mikro-kolimatora FastFire).
Ekstremalnie Wytrzymały
Całość zamknięta w wodoszczelnej obudowie, zdolnej znieść mocny odrzut, uderzenia i najcięższe warunki na poligonie.
Siatka Celownicza
Specyfikacja Techniczna
| Typ celownika: | Kolimator pryzmatyczny (Prism Sight) |
| Powiększenie / Obiektyw: | 3x / 32 mm |
| Siatka celownicza: | Ballistic CQ™ (wytrawiona w szkle, podświetlana czerwony/zielony) |
| Zasilanie: | 1x bateria CR2032 |
| Pole widzenia (na 100 m): | 10.6 m |
| Krok regulacji: | 1/2 MOA |
| Waga i Długość: | 403 g / 134 mm |
| Montaż: | Zintegrowany na szynę Picatinny |

LifeGun.pl
Autoryzowany Dystrybutor
Sklep LifeGun.pl to pewny dystrybutor marki Burris. Zyskujesz pewność legalnego pochodzenia sprzętu oraz dożywotnią gwarancję Forever Warranty™.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 g |
|---|
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |























