Opis
Moduł M51-MIL Push-To-Talk od firmy Earmor umożliwiający prowadzenie komunikacji dopiero po wciśnięciu przycisku. Moduł posiada ponad półmetrowy kabel, który w połączeniu ze sprężystym klipsem ułatwia umieszczenie go w miejscu dogodnym dla użytkownika. Wtyczka NATO Military Standard 7.0 z 6-pinami umożliwia podpięcie modułu do szerokiej gamy wyposażenia jak krótkofalówki czy radiotelefony. Moduł posiada duży centralny przycisk z gumowaną powierzchnią, który można łatwo wyczuć pod palcem.
Cechy:
- Moduł PTT M51-MIL do ochronników słuchu
- Wtyczka NATO Military Standard 7.0
- Pozwala połączyć słuchawki z wyposażeniem komunikacyjnym
- Ponad półmetrowy kabel pozwala odpowiednio ułożyć moduł
- Sprężysty klips umożliwia zaczepienie modułu w łatwo dostępnym miejscu
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Wtyczka | NATO Military Standard 7.0 6-pin |
| Kompatybilność | Ochronniki słuchu Earmor |
| Długość kabla | 55 cm |
| Wymiary | 65 x 40 x 40 mm |
| Materiał | Polimer |
| Waga | 115 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,15 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania















