Opis
Moduł M55 Push-To-Talk od firmy Earmor umożliwiający prowadzenie komunikacji po wciśnięciu przycisku. Moduł składa się polimerowego korpusu w który wkomponowano duży, okrągły przycisk z obrotowym mocowaniem. Z niego wychodzą dwa kable, pierwszy posiada długość 75 centymetrów i jest zakończony wtyczką Kenwood 2-pin. Drugi o złączu MIL-STD 4-pin pozwala na wpięcie kompatybilnych ochronników słuchu w standardzie NATO 7.0.
Zastosowany przycisk jest intuicyjny w obsłudze i nie wymaga wiele siły do aktywacji. Możliwość rotacji mocowania z korpusem pozwoli użytkownikowi na ergonomiczne rozłożenie wyposażenia. D-Ring umieszczony na sprężystym klipsem pozwala na wpięcie przycisku w karabińczyk lub przywiązanie go do ekwipunku paracordem.
Cechy:
- Moduł PTT M55 do połączenia radiotelefonu z ochronnikami słuchu
- Wtyczka Kenwood 2-pin i złącze MIL-STD 4-pin
- Polimerowy korpus z dużym i okrągłym przyciskiem
- Obrotowe mocowanie modułu
- Ponad półmetrowy kabel pozwala odpowiednio uporządkować okablowanie wyposażenia
- Sprężysty klips umożliwia zaczepienie modułu w łatwo dostępnym miejscu
- Cienki i stalowy D-Ring nad sprężystym klipsem
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Wtyczka | Kenwood 2-pin |
| Złącze | MIL-STD 4-pin |
| Kompatybilność | Ochronniki słuchu Earmor |
| Długość kabla wtyczki | 75 cm |
| Materiał | Polimer |
| Waga | 101 g |
| Kolor | Czarny |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,15 g |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
Czas realizacji i dostawy
Tabela terminów wysyłki:
| Czas wysyłki | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| Natychmiast | Wysyłka następuje tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. | Dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dni robocze przed godz. 12:00. Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 1 dnia roboczego | Wysyłka następuje w ciągu następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. | Wysyłka z magazynu polskiego. |
| Do 3 dni roboczych | Wysyłka zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych, licząc od pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia. | Wysyłka z magazynu zagranicznego. |
Q & A
Proszę się zalogować w celu zadania pytania














